Wij nodigen jullie van harte uit voor een bijzondere en interactieve ledenbijeenkomst van ChristenUnie Oldebroek samen met ChristenUnie Nunspeet en ChristenUnie Elburg op maandag 10 maart! Dit is niet zomaar een ledenvergadering – het wordt een avond vol inspiratie, ontmoeting en inhoudelijke gesprekken over de toekomst van onze gemeenten en ons land.
We zijn verheugd te melden dat Mirjam Bikker, fractievoorzitter van de ChristenUnie in de Tweede Kamer, met ons in gesprek gaat! Samen met haar duiken we in belangrijke thema’s zoals de omgang in de politiek anno 2025 en de vraagstukken rond beschikbaarheid van woningen. Dit wordt geen eenrichtingsverkeer, maar een interactieve sessie waarin jullie vragen en inbreng centraal staan.
📅 Wanneer? Maandag 10 maart
📍 Waar? Kantoor GlobalRize Nederland, Centrumplein 2, ‘t Harde
⏰ Programma:
🔹 19:30 – 20:00 | Afdelingsbijeenkomsten per gemeente
🔹 20:15 – 21:30 | Interactief gesprek met Mirjam Bikker
We willen deze avond breed openstellen: iedereen is welkom! Of je nu lid bent, betrokken bent bij onze gemeenten, of gewoon benieuwd bent naar wat de ChristenUnie belangrijk vindt – we zien je graag.
Verder willen we ook inspirerende lokale voorbeelden belichten. Op het gebied van gemeenschap gebeurt er veel in onze gemeenten! Heb jij een goed voorbeeld dat het delen waard is? Laat het ons weten via bestuur@oldebroek.christenunie.nl, dan geven we daar graag kort het podium voor.
De ChristenUnie wil graag in contact met haar achterban. Er zijn onderwerpen waarover we graag met jullie in gesprek gaan. Dit is hét moment om samen na te denken over hoe we vanuit onze waarden verder bouwen aan sterke, sociale gemeenschappen.
🔹 Mis deze avond niet! Zorg dat je erbij bent en breng gerust iemand mee.
Hartelijke groet,
Het bestuur van ChristenUnie Oldebroek