Fractie

In de gemeenteraad en commissies zijn we vertegenwoordigd door de volgende personen:

  • E.J. (Engbert Jan) Ruitenberg 
    Mheneweg Zuid 18
    8096 RG OLDEBROEK    
    Tel. 0525 633505 / 06 22420211 
    email: eruitenberg@oldebroek.nl

    • Fractievoorzitter
    • Voorziter commissie Ruimtegebruik & Leefomgeving
    • Lid Commissie Financien & Bedrijfsvoerin
    • Lid van het Presidium
    • Lid van de agendacommissie
  • A. (Arno) Hardonk
    Elias Beekmanstraat 12
    8091 WE WEZEP
    Tel. 038 3762250
    email:ahardonk@oldebroek.nl

    • Lid Commissie Samenleving & Bestuur
  • B.J. (Berend-Jan) Spijkerboer   
    Essenakker 63
    8097 ST Oosterwolde
    Tel. 0525 621932         
    email: bspijkerboer@oldebroek.nl 

    • Lid Commissie Samenleving & Bestuur
    • Lid werkgroep verbindende democratie
  • E. (Eljakim) Doorneweerd
    Hegenbos 32
    8091 EL Wezep
    Tel. 06 20508247
    email:edoorneweerd@oldebroek.nl

    • Lid Commissie Ruimtegebruik & Leefomgeving
  • drs. H. (Henri) Wijnne
    Van Oldebarneveldweg 17C
    8097 SB Oosterwolde
    Tel. 06 29605895
    email:hwijnne@oldebroek.nl

    • Fractiepenningmeester
    • Lid Commissie Ruimtegebruik & Leefomgeving
  • mr. H.W. (Henk) van Bergeijk 
    Zuiderzeestraatweg 567
    8091 CR WEZEP
    Tel.  038 3765026
    Mobiel: 06 21242128
    email: hvbergeijk@oldebroek.nl

    • Fractiesecretaris
    • Lid agendacommissie sNV
    • Lid Commissie Samenleving & Bestuur
    • Lid Commissie Financiën & Bedrijfsvoering
  • P.H. (Popke) Graansma 
    Zuiderzeestraatweg 611
    8094 AP  HATTEMERBROEK    
    Tel. 06 26850508
    email: pgraansma@oldebroek.nl

    • Vice-fractievoorzitter
    • Voorzitter commissie Samenleving & Bestuur
    • Lid Commissie Ruimtegebruik & Leefomgeving